Євросоюз ніколи не визнає Супутник V - прем'єр Італії

Євросоюз ніколи не визнає Супутник V — прем’єр Італії

Євросоюз ніколи не визнає Супутник V - прем'єр Італії

Євросоюз ніколи не визнає Супутник V — прем’єр Італії

Російська вакцина від коронавірусної інфекції «Супутник V» не отримала, і може ніколи не отримати схвалення Європейського агентства лікарських засобів. Також є сумніви в китайській вакцині.

Про це сказав 25 червня Прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі, повідомляє агентство ANSA. Драгі говорив про кампанію вакцинації в Італії і небезпеку штаму «Дельта», і також зазначив, що російський препарат поки не зміг отримати схвалення ЕМА «і, можливо, ніколи не отримає» його. Також Драгі поставив під сумнів ефективність китайської вакцини від коронавірусу, правда не уточнив, яку саме китайську вакцину він має на увазі.

Тим часом, Данія не дозволила в’їзд уболівальникам з РФ на матчі Чемпіонату «Євро-2020» в Копенгагені, оскільки російські вакцини не схвалені у Європейському союзі.

Нагадаємо, у березні Росія подала заявку на включення своєї вакцини «Супутник V» до переліку лікарських засобів, схвалених Всесвітньою організацією охорони здоров’я для використання у надзвичайних ситуаціях.

Європейське агентство з лікарських засобів закликало країни ЄС не поспішати зі схваленням «Спутника V». Відомство не має даних про стан вакцинованих людей.

У квітні Європейське агентство лікарських засобів планувало відправити до Росії групу експертів для перевірки клінічних випробувань і виробництва «Спутник V».

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.