Євросоюз має запустити COVID-паспорта до літа

Євросоюз має запустити COVID-паспорта до літа

Євросоюз має запустити COVID-паспорта до літа

Євросоюз має запустити COVID-паспорта до літа

Європейський союз має запустити COVID-паспорти до літа. Такий документ повинен спростити закордонні поїздки для тих людей, які пройдуть вакцинацію.

Про це заявив міністр закордонних справ Чехії Томаш Петржичек, повідомляє Euractiv.

За його словами, якщо Брюссель не запустить сертифікати до літа, то Чехія розгляне питання про більш вузьку систему поїздок з сусідніми країнами. Він також зазначив, що Єврокомісія має представити свій план 17 березня.

У той же час Петржичек проти дискримінації тих, хто ще не вакцинувався.

«Наш пріоритет – не дискримінувати людей. Так що для тих, хто не може пройти вакцинацію, подорож з тестом – це альтернатива вакцинації… Система має бути готова до літа», – додав міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейському союзу знадобиться кілька місяців для розробки і початку видачі сертифікатів про вакцинацію від COVID, які будуть виконувати функцію паспортів для вільних поїздок. У зв’язку з цим зростає ризик втрати ще одного туристичного сезону.

Європейський союз розробляє сертифікат про вакцинацію від COVID, щоб зробити поїздки між країнами безпечними. У документі буде міститися медична інформація.

Читайте також:

У ВООЗ заявляють, що дозвіл на вільні поїздки особам з паспортами вакцинації може спровокувати нову хвилю пандемії, оскільки вони можуть розповсюджувати коронавірус, хоч самі не хворіють.

Китай запустив цифровий сертифікат щеплення від COVID-19 для своїх громадян, які планують закордонні поїздки. Таким чином країна долучилася до інших країн, які розробили подібні документи для відновлення своєї економіки.

У Російській Федерації ще на початку січня почали видавати «Паспорт вакцинованого» особам, які зробили щеплення проти коронавірусу вітчизняним препаратом Sputnik V.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.