ЄС взявся за перевірку китайської COVID-вакцини

ЄС взявся за перевірку китайської COVID-вакцини

ЄС взявся за перевірку китайської COVID-вакцини

ЄС взявся за перевірку китайської COVID-вакцини

Європейське агентство з лікарських засобів почало перевірку ефективності та безпеки китайської вакцини Sinovac проти COVID-19.

Як пише AP, це є першим кроком до можливого схвалення для використання у ЄС.

«Ці дослідження показують, що вакцина викликає вироблення антитіл, які боряться з коронавірусом, і допомагають захистити від хвороби», – йдеться в заяві агентства.

Агентство також зараз проводить огляди трьох інших вакцин: розробленої німецькою біотехнологічною компанією CureVac, американської Novavax і російської Sputnik V.

Агентство заявило, що його експерти будуть оцінювати дані, до яких матимуть доступ, аби вирішити чи переваги вакцини перевищують ризики.

Раніше Центр з контролю за захворюваннями Китаю визнав низькою ефективність вітчизняних вакцин від коронавірусу – компаній Sinovac, Sinopharm та CanSino. У Sinovac заявили, що ефективність препарату можна збільшити, розширивши  інтервал між двома дозами (зараз це 14 днів).

В Бразилії вакцина Sinovac Biotech на пізніх стадіях випробувань продемонструвала ефективність 78%. Однак фахівці Інституту Бутантата оцінили ефективність китайської вакцини у 50-60%.

Наприкінці грудня минулого року МОЗ уклало контракт із китайською компанією Sinovac Biotech про постачання вакцини від коронавірусу. Перша партія вакцини CoronaVac прибула в Україну 25 березня.

Щеплювати вакциною CoronaVac від китайської Sinovac в Україні планували почати з 10 квітня.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.