ЄС треба кілька місяців для розробки COVID-паспортів

ЄС треба кілька місяців для розробки COVID-паспортів

ЄС треба кілька місяців для розробки COVID-паспортів

ЄС треба кілька місяців для розробки COVID-паспортів

Європейському союзу знадобиться кілька місяців для розробки і початку видачі сертифікатів про вакцинацію від COVID, які будуть виконувати функцію паспортів для вільних поїздок. У зв’язку з цим зростає ризик втрати ще одного туристичного сезону.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на поширене серед національних делегацій в Брюсселі повідомлення.

Технічна робота над цифровою платформою для перевірки COVID-паспортів може зайняти від трьох до чотирьох місяців. Крім того, є юридичні перешкоди і складні медичні питання.

Система буде підтверджувати, що у власника такого паспорта нещодавно був негативний результат тесту, він пройшов повний курс вакцинації або вилікувався від COVID.

Раніше повідомлялося, що Бельгія виступає проти таких паспортів і прив’язки вакцинації до свободи пересування у Європі.

Очікується, що найближчим часом Всесвітня організація охорони здоров’я представить свої рекомендації щодо сертифікатів про вакцинацію від COVID для мандрівників. Спеціальна експертна група вже працює над проектом електронних паспортів.

Нагадаємо, раніше лідери країн Євросоюзу домовилися запровадити сертифікати про вакцинацію від коронавіруса та продовжити обмеження на несуттєві поїздки.

Європейський союз розробляє сертифікат про вакцинацію від COVID, щоб зробити поїздки між країнами безпечними. У документі буде міститися медична інформація.

Європол попередив про викриті осередки нелегального продажу фейкових сертифікатів про проведення тесту на коронавірус.

Наприкінці січня країни-члени Європейського союзу схвалили керівні принципи щодо створення сертифікатів про вакцинацію від COVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.