ЄС офіційно схвалив відкриття кордонів для туристів - але за певної умови

ЄС офіційно схвалив відкриття кордонів для туристів — але за певної умови

ЄС офіційно схвалив відкриття кордонів для туристів - але за певної умови

ЄС офіційно схвалив відкриття кордонів для туристів — але за певної умови

Європейський союз офіційно схвалив відкриття кордонів для туристів з третіх країн. Єдиною умовою стане повна вакцинація від COVID-19.

Також в ЄС розширять список країн, до яких не будуть застосовуватися жорсткі правила при перетині кордону, повідомив представник Європейської комісії під час брифінгу.

«Посли ЄС домовилися оновити підхід до поїздок з-за меж Європейського Союзу. Рада тепер рекомендує країнам-членам послабити обмеження для тих, хто вакцинована схваленими вакцинами», – сказав представник Єврокомісії Крістіан Вігард.

Крім того, в ЄС узгодили нові критерії визначення країн, до яких не будуть застосовуватися жорсткі обмеження при перетині кордону.

«Разом з тим, щоб зменшити ризик поширення штамів коронавируса в ЄС, Рада погодила новий надзвичайний механізм припинення, який дозволить країнам-членам діяти швидко і скоординовано», – зазначив він.

Тепер рішення найближчим часом має бути затверджене Радою ЄС.

Раніше в Євросоюзі домовилися щодо рішення відкрити кордони для повністю вакцинованих мандрівників.

Напередодні лідерам інституцій ЄС не вдалося узгодити всі деталі «паспортів вакцинації». До того ж, проти поїздок за COVID-сертифікатами виступає Всесвітня організація охорони здоров’я.

Також ми писали, що міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров анонсував запуск COVID-паспортів з 1 липня. Він пообіцяв, що будуть доступними і паперова, і цифрова версія сертифікату.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.