ЄС на карантині: режим обмеження на поїздки обіцяють пом’якшити

ЄС на карантині: режим обмеження на поїздки обіцяють пом'якшити

ЄС на карантині: режим обмеження на поїздки обіцяють пом’якшити

Лідери країн-членів ЄС домовилися найближчим часом зберігати обмеження на несуттєві поїздки, але при цьому розпочинати підготовку до їхнього поступового послаблення.

«Епідеміологічна ситуація залишається серйозною, у тому числі з огляду на виклики, які створюють нові штами. Відтак обмеження, у тому числі на несуттєві поїздки, на цей час потрібно зберегти – беручи до уваги особливість становища прикордонних громад», – зазначають у комюніке за підсумком саміту 25 березня, що відбувся у форматі відеоконференції, повідомляє «Європейська правда».

Зазначено,  що при цьому слід забезпечити безперешкодний рух товарів та послуг у межах єдиного ринку.

«Водночас, мають початия приготування щодо спільного підходу для поступового послаблення обмежень – щоб забезпечити, що зусилля країн будуть скоординованими, коли епідемічна ситуація дозволить пом’якшити діючі заходи. Юридична й технічна робота над взаємосумісними та недискримінаційними цифровими сертифікатами, на основі пропозиції Єврокомісії, має розглядатися як невідкладне питання», – наголошують лідери.

Читайте також:

Ізраїль відновлює авіасполучення з усіма країнами з 16 березня, проте збереже дію квот на кількість прибуваючих  – не більше 3 тисяч осіб на день.

Україна та Ізраїль планують взаємно запустити «паспорти вакцинації» від коронавірусу, щоб відновити подорожі між країнами. Відповідне питання обговорили президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.