ЄС може виключити США із «безпечного ковід-списку»

ЄС може виключити США із «безпечного ковід-списку»

ЄС може виключити США із «безпечного ковід-списку»

Європейський союз планує знову ввести обмеження для відвідувачів з США через нові спалахи захворюваності на COVID-19 і в зв’язку з політичною суперечкою з цього питання. США можуть виключити з «безпечного списку» країн, громадяни яких можуть подорожувати в країни блоку без додаткових обмежень.

Очікується, що про нові обмеження в ЄС оголосять вже 30 серпня, повідомляє «Радіо Свобода».

Зі списку безпечних країн також можуть виключити Косово, Ізраїль, Чорногорію, Ліван і Північну Македонію.

Рішення Брюсселя є рекомендаційним, кожна країна може встановлювати свої правила, але все одно громадяни з країн, які не включені до «безпечного списку», будуть стикатися з додатковими перешкодами при в’їзді до тїєї чи іншої держави.

Більшість країн ЄС відкрили свої кордони для громадян США у червні, але з початку літа штам «дельта» викликав сплеск захворюваності в США, незважаючи на відносно високий рівень вакцинації.

Щоб потрапити до «безпечного списку» ЄС, поріг захворюваності повинен становити 75 випадків інфікування на 100 тисяч людей за останні два тижні. В США рівень інфікування вище цього показника, хоча кордони країни в значній мірі залишаються закритими для європейців, незважаючи на тиск з боку лідерів ЄС.

В Україні поки не планують закривати кордони через нового штаму коронавируса «Дельта», проте правила в’їзду вже зробили більш суворими. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Знаменита стіна на кордоні США і Мексики, яка була одним з найгучніших проектів колишнього глави Білого Дому Дональда Трампа, почала руйнуватися.

Євросоюз враховуючи епідситуацію планує заборонити вільний в’їзд невакцинованих з США і ще п’яти країн.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.