ЄС допоможе країнам Африки виробляти вакцини проти коронавірусу

ЄС допоможе країнам Африки виробляти вакцини проти коронавірусу

ЄС допоможе країнам Африки виробляти вакцини проти коронавірусу

Країни ЄС, що входять в ініціативу «Команда Європи» по допомозі третім країнам у подоланні пандемії COVID-19 і її наслідків, заявили що виділять 1 мільярд євро для налагодження виробництва вакцини та інших медичних препаратів для боротьби з коронавірусом в Африці.

«Місцеві можливості і установи охорони здоров’я є основою глобальної охорони здоров’я, але сьогодні Африка імпортує 99% своїх вакцин і 94% ліків. Це повинно змінитися. Team Europe підтримає Африку більш ніж 1 мільярдом євро і досвідом, щоб допомогти в розвитку власної фармацевтичної, біотехнологічної та медичної промисловості, а також полегшити рівноправний доступ до якісних і безпечних продуктів і технологій. Ініціатива також допоможе розвинути низку регіональних виробничих центрів по всьому континенту, так що вся Африка отримає вигоду», – заявила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен, повідомляє УНН.

За її словами, ініціатива Team Europe внесе свій внесок в зусилля африканських партнерів по поліпшенню доступу до недорогих, життєво важливих продуктів охорони здоров’я, просуванню загального охоплення послугами охорони здоров’я і зміцнення систем охорони здоров’я. Це також підвищить кваліфікацію і допоможе створити робочі місця і можливості для молодого покоління Африки.

Нагадаємо, Євросоюз пожертвує бідним країнам 100 млн доз вакцини від COVID-19. Поставки плануються до кінця цього року.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.