Харківське підприємство вироблятиме вакцину від коронавірусу: за якою ліцензією

Харківське підприємство вироблятиме вакцину від коронавірусу: за якою ліцензією

Харківське підприємство вироблятиме вакцину від коронавірусу: за якою ліцензією

Харківське підприємство «Лекхім» у 2022 році планує запустити виробництво вакцин у наповнених шприцах, в тому числі і вакцин проти COVID-19. Зокрема, вироблятимуть вакцину Coronavac китайської фармкомпанії Sinovac Biotech.

Як заявив секретар харківської міської ради Ігор Терехов, підприємство збирається вкласти у виробництво вакцин приблизно 25-30 млн євро.

Цьогоріч група «Лекхім» стала офіційним постачальником вакцини Coronavac в Україні. У компанії зазначили, що у період з 1 січня 2021 року до 31 серпня 2021 року здійснили постачання 8 802 316 доз цього препарату в Україну.

Зокрема, понад 1,9 мільйона доз доставили у межах контракту між АТ «Лекхім» і ДП «Медзакупівлі України». А ще 6,8 мільйона доз привезли у межах контракту з компанією Crown Agents Limited.

Нагадаємо, Іспанія почне виробляти власну вакцину від коронавіруса. Препарат буде створено фармацевтичною компанією HIPRA. Вакцина буде універсальною, оскільки вона була розроблена з урахуванням різних штамів і на сьогоднішній день продемонструвала дуже гарні результати.

МОЗ запропонував уряду не обмежувати роботу закладів господарювання у «червоній» зоні карантину, якщо їх працівники та відвідувачі нададуть сертифікати вакцинації від коронавірусу.

Раніше повідомлялося, що вакцина від коронавируса компанії Pfizer для дітей може з’явитися найближчими тижнями. Препарат такий же, що і для дорослого населення, але з меншим дозуванням.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.