Головний санлікар Ляшко особисто підтримав вакцинацію

Головний санлікар Ляшко особисто підтримав вакцинацію

Головний санлікар Ляшко особисто підтримав вакцинацію

Головний санлікар Ляшко особисто підтримав вакцинацію

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко зробив щеплення від коронавірусу індійською вакциною. Так він показав, що не чекає «чогось кращого».

Процедура вакцинації Ляшка транслювалася в ефірі каналу Україна 24, він вакцинувався 2 березня COVID-вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield) у лікарні Кагарлика в Київській області. Як пояснив Ляшко, він публічно зробив щеплення, щоб «не було лукавства» навколо вакцинації в Україні.

«Ми власним прикладом показуємо, що не привезли щось інше і не будемо завозити для себе щось інше. Показую публічно, чому потрібно вакцинуватися, що вакцина безпечна та ефективна», – сказав він після щеплення.

Раніше Зеленський вакцинувався препаратом AstraZeneca у військовому госпіталі у Сєверодонецьку.

А напередодні щеплення від коронавірусу зробив і глава МОЗ Максим Степанов.

Записатися на вакцинацію від коронавірусу можна через застосунок або сайт держпослуг «Дія». Про це розповів глава Мінціфри Михайло Федоров.

Під час вакцинації від коронавірусу можуть бути кілька типових побічних ефектів, але вони легкі. Серйозні зустрічаються дуже рідко, в Україні вони не зафіксовані.

Станом на 27 лютого вакцинація в Україні проводилася 33 бригадами. За минулу добу більше прищепили жінок, ніж чоловіків.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.