Голова НСЗУ розповів, як працюватимуть лікарні у новому «ковідному сезоні»

Голова НСЗУ розповів, як працюватимуть лікарні у новому «ковідному сезоні»

Голова НСЗУ розповів, як працюватимуть лікарні у новому «ковідному сезоні»

До майбутнього спалаху коронавірусу в Україні буде розгорнуто удвічі менше ковідних лікарень, ніж під час хвилі у березні. Зате ліжок із киснем у них буде більше.

Про це повідомив в.о. голови Національної служби здоров’я України Дмитро Самофалов. «Наразі розглядається майже вдвічі менше лікарень для госпіталізації пацієнтів із коронавірусною інфекцією, ніж було в березні. За рахунок того, що великі гроші було вкладено в забезпечення лікарень, ми бачимо, що лікарні виконують умови забезпечити 80% ліжок киснем. Навіть якщо буде максимальний спалах, удвічі менше лікарень буде задіяно під COVID-19, але ліжок буде більше», – сказав Самофалов.

Водночас він заспокоїв, що кошти, передбачені в Програмі медичних гарантій (ПМГ), зокрема для лікування інсультів, не передаватимуть на лікування COVID-19, і «нековідні» лікарні не припинятимуть надання планової медичної допомоги.

Раніше ходили чутки, що вже з 13 вересня в Україні повернеться «жовтий» рівень карантину. Рішення про це буде остаточно прийнято на наступному засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Глава МОЗ Віктор Ляшко заявив, що з 13 вересня Україна може перейти з «зеленої» в «жовту» зону карантину через збільшення захворюваності коронавірусів.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що «всього з тижневою затримкою» виконав свою обіцянку за перші 100 днів роботи ввести 10 мільйонів доз вакцини проти коронавируса. Насправді за цей час ввели трохи більше 9 мільйонів доз.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.