Глава ВООЗ закликав країни готуватись до наступних пандемій

Глава ВООЗ закликав країни готуватись до наступних пандемій

Глава ВООЗ закликав країни готуватись до наступних пандемій

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус заявив, що пандемія коронавірусу не буде останньою, однак людство має дуже коротку пам’ять і не робить висновків із таких катастроф.

Про це Тедрос Аданом Гебреєсус сказав у відео, оприлюдненому до  Міжнародного дня готовності до епідемій, пише AFP. Він закликав винести уроки з нинішньої ситуації і зміцнювати національні системи охорони здоров’я, щоб бути готовими до нових викликів у майбутньому. За словами очільника ВООЗ, на боротьбу з пандеміями витрачаються величезні кошти, однак щойно спалах закінчується, нічого не робиться для того, щоб запобігти наступному, що є «небезпечно недалекоглядним». Гебреєсус згадав перший щорічний звіт Глобального ради з питань моніторингу готовності світу до надзвичайних ситуацій, опублікований за кілька місяців до спалаху, – у вересні 2019 року. У частині, присвяченій охороні здоров’я, зазначалося, що світ «абсолютно не готовий до потенційно руйнівних пандемій». «Історія вчить нас, що ця пандемія не буде останньою, і що епідемії є об’єктивною реальністю. Пандемія висвітлила тісний зв’язок між здоров’ям людей, тварин і планети – будь-які спроби вберегти здоров’я людей приречені без вирішення критично важливих завдань, таких як захист тварин і боротьба зі змінами клімату», – зазначив він.

Раніше ВООЗ попередила про третю хвилю коронавірусу у Європі. Також у ВООЗ розповіли, як безпечно зустріти свята в умовах пандемії. Окрім того, у ВООЗ озвучили інструкції для пацієнтів після вакцинації від СOVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.