Глава ВООЗ назвав умову введення третьої дози вакцини

Глава ВООЗ назвав умову введення третьої дози вакцини

Глава ВООЗ назвав умову введення третьої дози вакцини

Голова Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус закликав багаті держави запровадити мораторій на третє щеплення від COVID-19 до кінця 2021 року, доки не підтягнуть вакцинацію бідні країни.

Як повідомляє РБК-Україна, раніше Гебреісус закликав світ запровадити мораторій на додаткові дози вакцин від коронавірусу до кінця вересня, тепер терміни продовжив. «Я закликаю продовжити мораторій принаймні до кінця 2021 року, щоб кожна країна змогла вакцинувати щонайменше 40% свого населення», – заявив він.

Також Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) засудила багаті країни за створення великих запасів вакцини від COVID-19, а також ліків і засобів захисту. В організації підкреслили, що провал чесного розподілу цих ресурсів підживлює спалахи коронавірусу у всьому світу.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я анонсувала нову фазу випробувань трьох потенційних препаратів для лікування пацієнтів, госпіталізованих з COVID-19. Раніше у ліків був виявлений потенціал до зниження ризику летального результату у тяжкохворих.

ВООЗ закликала 20 лідерів змінити «ганебний» глобальний дисбаланс у доступі до вакцин від коронавірусу.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.