Глава «Укроборонпрому» повідомив про ліквідацію концерну

Глава «Укроборонпрому» повідомив про ліквідацію концерну

Глава «Укроборонпрому» повідомив про ліквідацію концерну

Глава «Укроборонпрому» повідомив про ліквідацію концерну

У 2021 році держконцерн «Укроборонпром» буде ліквідовано, замість нього утворять дві холдингові компанії.

Про це заявив на прес-конференції новопризначений керівник концерну Юрій Гусєв, пише УП. Він розповів, що президент Володимир Зеленський дав йому доручення, щоб «Укроборонпром» припинив своє існування у нинішньому вигляді і була запроваджена корпоративна культура управління. « Планується, що наступного року «Укроборонпром» припинить своє існування. Будуть створені нові холдингові компанії, які працюватимуть за принципами корпоративного управління, прозорості, щоб забезпечити уникнення будь-яких корупційних чи інших ризиків», – сказав Гусєв.

Планується, що на базі держконцерну буде холдинг «Оборонні системи України» до якого ввійдуть холдинги, які опікуватимуться, авіаремонтом, бронетехнікою, високоточним озброєнням, боєприпасами, радарними і морськими системами.

Другим стане аерокосмічний холдинг, який буде займатися аерокосмічним будуванням, аерокосмічними компонентами, космічними системами.

За роботою холдингів стежитиме наглядова рада.

Раніше повідомлялося, що голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв призначений генеральним директором ДК «Укроборонпром».

Нагадаємо, 12 червня президент України Володимир Зеленський призначив колишнього міністра економічного розвитку та торгівлі України Айвараса Абромавичуса головою наглядової ради державного концерну «Укроборонпром». Нещодавно з’ясувалось, що Абромавичус не має права очолювати «Укроборонпром» через нібито подвійне громадянство.

Керівник держконцерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус заявив, що ракетний крейсер «Україна» слід продати. На його думку, доцільність у добудові крейсера, який зберігається на Миколаївському суднобудівному заводі, відсутня.

Крім того, «Укрспецекспорт» був повернений до складу «Укроборонпрому» наказом Абромавічуса.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.