Глава Нацслужби здоров’я зробив щеплення рештками вакцини

Глава Нацслужби здоров’я зробив щеплення рештками вакцини

Глава Нацслужби здоров’я зробив щеплення рештками вакцини

Глава Нацслужби здоров’я зробив щеплення рештками вакцини

Глава Національної служби здоров’я Андрій Віленський зробив щеплення від коронавірусу невикористаною дозою вакцини. І рекомендує іншим зробити так само.

Як пояснив Віленський, він зробив щеплення у Київській міській клінічній лікарні №1, де працює мобільна команда, яка вакцинує людей від COVID-19. «Хочу сказати, що я вакцинуюсь залишками вакцини після закінчення робочого дня цієї команди. У флаконі міститься 10 доз вакцини. Якщо залишаються невикористані, їх утилізують. Тому є сенс записатися в чергу на вакцинацію, навіть якщо ви не входите в ті групи населення, які будуть вакцинувати в першу, другу або третю чергу», – резюмував він.

Раніше Головний санітарний лікар Віктор Ляшко зробив щеплення від коронавірусу індійською вакциною. Так він показав, що не чекає «чогось кращого».

Зеленський вакцинувався препаратом AstraZeneca у військовому госпіталі у Сєверодонецьку.

А напередодні щеплення від коронавірусу зробив і глава МОЗ Максим Степанов.

Записатися на вакцинацію від коронавірусу можна через застосунок або сайт держпослуг «Дія». Про це розповів глава Мінціфри Михайло Федоров.

Під час вакцинації від коронавірусу можуть бути кілька типових побічних ефектів, але вони легкі. Серйозні зустрічаються дуже рідко, в Україні вони не зафіксовані.

Станом на 27 лютого вакцинація в Україні проводилася 33 бригадами. За минулу добу більше прищепили жінок, ніж чоловіків.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.