Глава МОЗ уточнив, коли в Україні можуть посилити карантин

Глава МОЗ уточнив, коли в Україні можуть посилити карантин

Глава МОЗ уточнив, коли в Україні можуть посилити карантин

Підстави для переходу України із зеленої зони карантину у жовту є уже зараз. Але чутки що це відбудеться 13 вересня не відповідають дійсності.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, повідомляє Укрінформ. Міністр виступив на регіональному форумі Система шкільного харчування в Одесі. Під час нього він сказав, що станом на 9 вересня в Україні є підстави запроваджувати жовтий рівень епіднебезпеки. МОЗ звернулося до Кабінету міністрів, щоб це питання розглянули на засіданні Національної комісії з питань ТЕБ та НС.

«Очікуємо, що орієнтовно в середу (15 вересня) Кабмін також розгляне внесені МОЗ зміни до постанови Кабміну про перехід областей до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня… для роботи навчального закладу в умовах адаптивного карантину», — розповів Ляшко.

Але міністр вказав якщо зміни до постанови Кабміну схвалять, після цього буде скликано засідання комісії з ТЕБ та НС, на якому буде ухвалено рішення про переведення всієї країни на жовтий рівень епідемічної небезпеки, яке потім набуде чинності ще через сім днів.

Раніше ходили чутки, що вже з 13 вересня в Україні повернеться «жовтий» рівень карантину. Рішення про це буде остаточно прийнято на наступному засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Глава МОЗ Віктор Ляшко заявив, що з 13 вересня Україна може перейти з «зеленої» в «жовту» зону карантину через збільшення захворюваності коронавірусів.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що «всього з тижневою затримкою» виконав свою обіцянку за перші 100 днів роботи ввести 10 мільйонів доз вакцини проти коронавируса. Насправді за цей час ввели трохи більше 9 мільйонів доз.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.