Глава МОЗ пояснив швидке зростання захворюваності коронавірусом

Глава МОЗ пояснив швидке зростання захворюваності коронавірусом

Глава МОЗ пояснив швидке зростання захворюваності коронавірусом

Глава МОЗ пояснив швидке зростання захворюваності коронавірусом

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко оголосив, що Україна увійшла в епідемічний сезон ГРВІ. Цей процес неминучий, відповідно зростає захворюваність, зокрема і на коронавірус.

Про це йдеться в інтерв’ю Ляшка на «24 каналі». «Ми зайшли в епідсезон ГРВІ та, прогнозовано, у нас зростає кількість випадків коронавірусу. Ми до цього готувалися і розуміємо, що це невідворотний процес. Кількість випадків буде збільшуватися», – пообіцяв міністр, назвавши фактори, які впливають на збільшення захворюваності COVID. «Є багато факторів, які на це впливають: діти пішли в школи, температурні умови і циркуляція вірусу в цей період часу найбільш передається від людини до людини. Ці цифри не повинні нас лякати, якщо у нас буде рости кількість щеплень. Якщо буде рости, то зможемо говорити, що епідсезон буде спокійним», – додав Ляшко.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 14 вересня, виявили 4640 нових заражень коронавірусом. Найбільше нових випадків в Києві, Одеській та Харківській областях.

Кабінет міністрів затвердив зміни до старої карантинної постанови, врахувавши фактор вакцинації.

Тепер ці зміни до постанови набудуть чинності через 7 днів. Сам карантин буде запроваджено на засідання комісії з ТЕБ та НС, яка має ухвалити рішення про переведення всієї країни на жовтий рівень епідемічної небезпеки  – воно також набуде чинності через сім днів.

Нагадаємо, МОЗ України вивчає варіант із запровадженням привілеїв для вакцинованих від коронавірусу та планує орієнтуватись на досвід Європи і США. Зокрема, під час локдауну за умови наявних щеплень працюватимуть школи, кінотеатри та музеї.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.