Франція буде пускати вакцинованих українців: які умови

Франція буде пускати вакцинованих українців: які умови

Франція буде пускати вакцинованих українців: які умови

Франція буде пускати вакцинованих українців: які умови

Франція змінила правила в’їзду для іноземців, які торкнуться і мандрівників з України. Тепер українцям, повністю вакцинованим від COVID-19, більше не потрібно здавати тести на коронавірус.

Як повідомляє Посольство Франції в Україні, згідно з новими правилами, тепер особи старше 12 років, які мають вакцину від коронавірусу, визнану Європейським агентством лікарських засобів (ЕМА) обмежень для в’їзду не мають. Однак при посадці на літак їм потрібно надати довідку про отримання повного курсу вакцинації.

Для українців, які не отримали вакцину або отримали вакцину, яка не є визнаною ЕМА, зберігається режим обґрунтування невідкладних обставин при відвідуванні Франції. Крім цього, необхідно буде надати результат негативного ПЛР тесту, зробленого менш ніж за 72 години або негативний тест на антиген, зроблений менш ніж за 48 годин.

По прильоту на територію Франції додатково французька сторона може вибірково вимагати проходження тесту на антиген і дотримання самоізоляції протягом 7 днів.

Уточнюється, що вакцини, визнані у Франції – це вакцини, які визнані Європейським агентством лікарських засобів (EMA). Це Pfizer / Comirnaty, Moderna, AstraZeneca / Vaxzevria / Covishield і Jansen / Johnson & Johnson.

Крім того, довідка про вакцинацію вважається дійсною, якщо вона містить свідчення повної схеми вакцинації: 1 тиждень після другої дози вакцини (Pfizer, Moderna, AstraZeneca / Vaxzevria), 4 тижні (28 днів) після одноразової вакцини (Johnson & Johnson), 1 тиждень після щеплення осіб, які перехворіли на COVID-19 (1 доза).

Також Посольство Франції в Україні звертає увагу громадян, які бажають подорожувати до Франції, що необхідно чітко дотримуватися наданих інструкцій. У разі відсутності невідкладних обставин та / або повної схеми вакцинації схваленими Францією вакцинами, в’їзд на територію Франції не дозволяється і віза видаватися не буде.

Раніше Ізраїль відкрив кордони для туристів з інших країн вже 1 липня. Єдиною умовою стане повна вакцинація від COVID-19.

З 1 липня вакциновані від коронавірусу громадяни, які прибувають на Кіпр з України, будуть вільні від зобов’язань по лаборатрному тесту і самоізоляції. Однак на Кіпрі визнають не всі вакцини.

Словаччина змінила порядок в’їзду на свою територію. Українцям необхідно буде попередньо зареєструватися на сайті.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.