Фото: у Польщі розгорівся скандал через напис «Бандера» на вантажівці

Фото: у Польщі розгорівся скандал через напис «Бандера» на вантажівці

Фото: у Польщі розгорівся скандал через напис «Бандера» на вантажівці

Фото: у Польщі розгорівся скандал через напис «Бандера» на вантажівці

Польському перевізнику довелося вибачатися за вантажівку, український водій якого розмістив на лобовому склі великий банер із написом «Бандера».

Як повідомляє портал Onet, водій, найнятий однією з транспортних компаній Свєнтокшиського воєводства, розмістив за склом великий банер з прізвищем Степана Бандери, що охоплює майже всю ширину кабіни.

Напис став одним із найпомітніших елементів вантажівки, привертаючи увагу більше, ніж назву перевізника. При цьому вантажівка здійснювала міжнародні рейси на польських реєстраційних номерах.

foto u polshhi rozgorivsja skandal cherez napis bandera na vantazhivci 3f48e3d - Фото: у Польщі розгорівся скандал через напис «Бандера» на вантажівці

Фото: Onet.pl

На території Італії невідомий сфотографував вантажівку, фото було розміщене у Facebook і спровокувало величезний скандал.

Тему висвітлили польські ЗМІ, зокрема портал Lublin112.pl. Його автори повідомили про банер власнику вантажівки і попросили прояснити справу. Компанія розмістила свою відповідь на Facebook.

«У зв’язку з інформацією, що надходить до нас вчора/сьогодні, ми безапеляційно відмежовуємося від пропаганди діяльності будь-якої ідеології, з якою був пов’язаний Бандера. Ми прекрасно розуміємо серйозність ситуації. Ми не терпимо таких дій. Ми нічого не знали про цю ситуацію, ми про все дізналися з Facebook. Ми приносимо вибачення всім, хто постраждав від цієї ситуації. Водій був притягнутий до відповідальності. Ми відреагували відразу після отримання інформації»

Відповідь транспортної компанії

До відповіді компанія прикріпила фотографію, на якій на склі вантажівки уже відсутній напис «Бандера».

Нагадаємо, у січні 2020 року Ізраїль та Польща засудили героїзацію Бандери й інших видатних українців, назвавши їх пропагандистами етнічних чисток.

У грудні 2019 року Ізраїль направив Україні ноту протесту через пам’ятні дати. Тель-Авів просив Верховну Раду видалити зі списку пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році ті, які пов’язані з низкою членів націоналістичних організацій часів Другої світової війни.

А Посольство Польщі в Україні розкритикувало слова речника МЗС України Катерини Зеленко про те, що кожен народ має право сам вирішувати, яких героїв йому шанувати.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.