Фінляндія вакцинуватиме заробітчан з України

Фінляндія вакцинуватиме заробітчан з України

Фінляндія вакцинуватиме заробітчан з України

Фінляндія вакцинуватиме заробітчан з України

Міністерство охорони здоров’я Фінляндії рекомендувало місцевим органам охорони здоров’я забезпечити вакцинацію проти COVID-19 іноземців, що працюють в Фінляндії тривалий час або приїжджають на сезонні роботи, зокрема й українців.

«Громадяни України можуть звернутися за щепленням проти COVID-19 в центр вакцинації муніципалітету, в якому вони проживають», – повідомляє посольство Фінляндії в Україні у Фейсбуці.

У посольстві наголосили, що доступність вакцин і хід програми вакцинації розрізняються залежно від регіону. Остаточне рішення про можливість вакцинації іноземця приймається муніципальними органами охорони здоров’я.

У Фінляндії очікують понад 10 тисяч іноземних сезонних працівників. Більшість з них – це українські збирачі ягід.

За даними сайту Worldometer, в Фінляндії з початку пандемії коронавірусу зафіксували понад 94 тис. випадків захворювання на COVID-19, серед них 967 людей померли, одужали 46. тис. хворих.

У світі станом на ранок 17 червня зафіксовано понад 177,8 млн випадків зараження коронавірусом, з них – понад 3,8 млн летальних, одужали вже понад 162,3 млн осіб.

Раніше повідомлялося, що

Польща готується вакцинувати від коронавірусу українців, які приїжджають на роботу, при в’їзді у країну. Працівників будуть вакцинувати на КПП одноразовою вакциною від Johnson & Johnson.

Читайте також:

В Україні за добу, 16 червня, виявили 1188 нових випадків коронавірусу. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в Києві (251), Харківській (96), Дніпропетровській (78), Київській (60) та Запорізькій (58) областях.

16 червня в Україні проти COVID-19 щепили 76 538 людей. Першу дозу вакцини отримали 50 818 людей, другу дозу – 25 720 людей.

У зв’язку зі святкуванням Трійці частина Центрів масової вакцинації працюватиме 17-18 та 21 червня.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.