Фармацевтичні компанії США позиваються до адміністрації Трампа

Фармацевтичні компанії США позиваються до адміністрації Трампа

Фармацевтичні компанії США позиваються до адміністрації Трампа

Фармацевтичні компанії США позиваються до адміністрації Трампа

Організації, що представляють інтереси фармацевтичної індустрії, подали судові позови проти адміністрації президента США Дональда Трампа, вимагаючи визнати незаконними нові правила встановлення цін на ліки.

Як повідомляє «Голос Америки», позови подали організація PhRMA, яка об’єднує фармацевтичні бізнеси, і альянс біотехнологічних компаній, включаючи Biotechnology Innovation Organization (BIO).

Причиною позовів стало нове правило визначення виплат за 50 лікарських препаратів в рамках федеральної програми медичного страхування Medicare. Правило набуває чинності 1 січня: ліки будуть оплачуватися за найнижчими цінами, за якими аналогічні препарати продаються в окремих індустріально розвинених країнах. Відповідний указ підписав президент Дональд Трамп.

Адміністрація Трампа заявила, що за сім років це дозволить заощадити платникам податків і пацієнтам 85 млрд доларів.

Позивачі стверджують, що ці зміни не були введені в рамках традиційного процесу, є незаконними і приведуть до банкрутства деяких медичних установ, включаючи онкологічні центри.

Раніше президент США Дональд Трамп розпорядився почати процедуру передачі влади. Він доручив Управлінню загальних служб (GSA) і своїй команді «робити що потрібно» за первинними протоколами для передачі влади Джо Байдена.

Пізніше він заявив, що передасть Білий дім Байдену тільки в разі, якщо той доведе справжність відданих за нього голосів.

Трамп зазначив, що йому важко визнати свою поразку на виборах президента.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.