Facebook видалила мільйони фейків про коронавірус і вакцини

Facebook видалила мільйони фейків про коронавірус і вакцини

Facebook видалила мільйони фейків про коронавірус і вакцини

Компанія Facebook повідомила, що з жовтня по грудень 2020 року видалила понад 12 мільйонів матеріалів про COVID-19 та вакцини, промаркованих експертами як дезінформація. Також у цей період адміністрація соцмережі видалила понад мільярд фейкових акаунтів.

Як повідомила у своєму блозі компанія, інформація була оприлюднена напередодні перевірки технологічних платформ Комітетом Палати США з питань енергетики і торгівлі. Моніторинг здійснюється для боротьби із дезінформацією.

«З моменту початку пандемії ми використовуємо наші системи штучного інтелекту, щоб видалити матеріали, пов’язані з COVID-19, які світові експерти з охорони здоров’я позначили як дезінформацію, а потім виявити копії, якими хтось намагається поділитися. В результаті ми видалили понад 12 мільйонів матеріалів про COVID-19 та вакцини»

Адміністрація Facebook

Соцмережа зазначає, що впродовж останніх кількох років докладає багато зусиль для боротьби з дезінформацією. Для цього вона залучила понад 35 тисяч фахівців, які працюють над цим питанням.

Нагадаємо, раніше Facebook оголосила, що всі дописи про вакцини від COVID-19 у її соцмережах позначатимуться спеціальними мітками – в них буде вказана достовірна інформація про безпеку вакцин від ВООЗ. На такий крок компанія пішла, аби боротись із дезінформацією про щеплення від коронавірусу.

На початку пандемії коронавірусу у 2020 році Facebook оголосила, що перевірятиме всі публікації про коронавірус для уникнення масового поширення дезінформації. Пости перевірятимуть за допомогою алгоритму, а ті, що міститимуть неправдиву інформацію, будуть приховані.

Крім того, соцмережа планує перенаправляти користувачів на офіційні джерела (наприклад, ВООЗ) та сторінки з розвінчуванням міфів навколо коронавірусу. Також Facebook опублікувала твердження про коронавірус, які будуть видаляти із соцмережі.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.