Експерти визначили ефективність деяких вакцин проти штаму «Дельта»

Експерти визначили ефективність деяких вакцин проти штаму «Дельта»

Експерти визначили ефективність деяких вакцин проти штаму «Дельта»

Дві дози вакцин від коронавірусу Pfizer і AstraZeneca ефективні проти небезпечного штаму «Дельта», як і проти домінуючого варіанту «Альфа».

Як пише Reuters з посиланням на нове дослідження, однієї дози препарату недостатньо для високого захисту.

Вчені підтверджують опубліковані в травні висновки МОЗ Британії про ефективність Pfizer і Oxford-AstraZeneca.

Дві дози Pfizer на 88% ефективні для запобігання симптоматичного захворювання, викликаного штамом «Дельта», в порівнянні з 93,7% захистом від «Альфа».

Дві ін’єкції AstraZeneca були ефективні проти «Дельти» на 67% в порівнянні з 60%, про які йшлося раніше, і на 74,5% проти «Альфи» в порівнянні з початковою оцінкою в 66%.

За даними Ізраїлю, ефективність вакцини Pfizer від симптоматичного захворювання нижча, хоча захист від важкого протікання інфекції залишається високим. У той же час одна доза Pfizer була ефективна на 36%, а AstraZeneca – близько 30%.

Нагадаємо, раніше в Україні було офіційно підтверджено чотири випадки зараження штамом «Дельта» (два – у Києві та ще два – у Закарпатській області).

Сьогодні в Олександрівській лікарні Києва первинним тестуванням виявили шість випадків COVID-19 штаму «Дельта». Його підтвердили у людей різного віку – від 21 до 73 років.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.