Експерти порадили США відновити вакцинацію препаратом Johnson & Johnson

Експерти порадили США відновити вакцинацію препаратом Johnson & Johnson

Експерти порадили США відновити вакцинацію препаратом Johnson & Johnson

У США прийнято рішення рекомендувати відновлення вакцинації від коронавірусу із застосуванням препарату виробництва Johnson & Johnson.

Відповідні висновки зробили Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) і Центр США з контролю і профілактики захворювань (CDC),  повідомляється на офіційному сайті FDA.

За результатами проведеного дослідження встановлено наступне:

  • використання вакцини Johnson & Johnson варто відновити;
  • вакцина безпечна та ефективна для запобігання COVID-19;
  • відомі та потенційні переваги вакцини перевищують відомі та потенційні ризики для осіб віком від 18 років.

«Ми дійшли висновку, що відомі та потенційні переваги вакцини Janssen від COVID-19 перевершують відомі та потенційні ризики для людей у віці 18 років і старше. Ми впевнені, що ця вакцина продовжує відповідати нашим стандартам безпеки, ефективності та якості. Ми рекомендуємо людям, у яких є питання про те, яка вакцина їм підходить, обговорити це зі своїм лікарем», – заявила Джанет Вудкок, виконуюча обов’язки комісара FDA.

Раніше у Федеральному агентстві охорони здоров’я США рекомендували призупинити використання вакцини від коронавірусу компанії Johnson & Johnson через те, що у вакцинованих розвинулося рідкісне захворювання, пов’язане з тромбами.

Читайте також:

У січні повідомлялося, що коронавірусна вакцина від американської компанії Johnson & Johnson показала ефективність 66% для всіх вікових груп. Повністю захищати вона починає через 28 днів після вакцинації.

Відзначимо, 13 жовтня 2020 року стало відомо, що Johnson & Johnson призупинила випробування вакцини від коронавірусу через хворобу вакцинованого – учасник клінічних випробувань вакцини переніс інсульт. Однак потім виявилось, що захворювання не пов’язане з вакциною.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.