Екс-«беркутівці» засвітилися в лавах ОМОНу, що жорстко розганяє протести в Білорусі (фото)

Екс-«беркутівці» засвітилися в лавах ОМОНу, що жорстко розганяє протести в Білорусі (фото)

Екс-«беркутівці» засвітилися в лавах ОМОНу, що жорстко розганяє протести в Білорусі (фото)

Екс-«беркутівці» засвітилися в лавах ОМОНу, що жорстко розганяє протести в Білорусі (фото)

Журналісти впізнали екс-»беркутівця» Анатолія Примака, який покинув Україну після Революції Гідності, а також Дмитра Анцупова.

Колишніх співробітників українського спецпідрозділу «Беркут» помітили в рядах співробітників білоруського ОМОНу, які беруть участь в жорстких розгонах мирних протестів у Мінську, повідомляє видання «Новы час».

eks berkutivci zasvitilisja v lavah omonu shho zhorstko rozganjaye protesti v bilorusi foto d65ac3e - Екс-«беркутівці» засвітилися в лавах ОМОНу, що жорстко розганяє протести в Білорусі (фото)

Зокрема, журналісти впізнали екс-«беркутівця» Анатолія Примака, який покинув Україну після Революції Гідності.

eks berkutivci zasvitilisja v lavah omonu shho zhorstko rozganjaye protesti v bilorusi foto 9585629 - Екс-«беркутівці» засвітилися в лавах ОМОНу, що жорстко розганяє протести в Білорусі (фото)

Анатолій Примак у Мінську

Журналісти розшукали його фотографію зі змагань з рукопашного бою серед співробітників міліції, що проходили в Мінську в січні 2017 року. Тоді державне видання «СБ. Беларусь Сегодня» писало про нього як про співробітника Мінського ОМОНу.

eks berkutivci zasvitilisja v lavah omonu shho zhorstko rozganjaye protesti v bilorusi foto b69a2b8 - Екс-«беркутівці» засвітилися в лавах ОМОНу, що жорстко розганяє протести в Білорусі (фото)

Анатолій Примак – крайній праворуч

eks berkutivci zasvitilisja v lavah omonu shho zhorstko rozganjaye protesti v bilorusi foto 23603d1 - Екс-«беркутівці» засвітилися в лавах ОМОНу, що жорстко розганяє протести в Білорусі (фото)

Ім’я Примака 6 березня було помічено у справі Центрального районного суду Мінська. Він був викликаний до суду в якості свідка у справі білоруського громадського активіста Миколи Дєдка.

eks berkutivci zasvitilisja v lavah omonu shho zhorstko rozganjaye protesti v bilorusi foto c2f9eb0 - Екс-«беркутівці» засвітилися в лавах ОМОНу, що жорстко розганяє протести в Білорусі (фото)

Серед контактів Примака в соцмережах вдалося виявити ще одного екс – «беркутівця» в рядах ОМОНу – Дмитра Анцупова.

eks berkutivci zasvitilisja v lavah omonu shho zhorstko rozganjaye protesti v bilorusi foto d882f44 - Екс-«беркутівці» засвітилися в лавах ОМОНу, що жорстко розганяє протести в Білорусі (фото)

Його фото на нараді мінських силовиків було опубліковано у 2018 році в державному виданні «СБ. Беларусь Сегодня». Анцупов також був присутній на іспиті на право носіння чорного берета бійцями ОМОНу – його вдалося впізнати на відео державного телеканалу «СТВ».

eks berkutivci zasvitilisja v lavah omonu shho zhorstko rozganjaye protesti v bilorusi foto eb7ede9 - Екс-«беркутівці» засвітилися в лавах ОМОНу, що жорстко розганяє протести в Білорусі (фото)

Анцупов на нараді білоруських міліціонерів

eks berkutivci zasvitilisja v lavah omonu shho zhorstko rozganjaye protesti v bilorusi foto 4302a4b - Екс-«беркутівці» засвітилися в лавах ОМОНу, що жорстко розганяє протести в Білорусі (фото)

Анцупов на іспиті білоруських силовиків на право носити чорний берет

26 жовтня з’явилася інформація про те, що Анцупов є інспектором відділу спеціальної підготовки ОМОНу в Мінську.

У соцмережах Анцупов прославляє російських окупантів, найманців і сепаратистів.

eks berkutivci zasvitilisja v lavah omonu shho zhorstko rozganjaye protesti v bilorusi foto 0efda7a - Екс-«беркутівці» засвітилися в лавах ОМОНу, що жорстко розганяє протести в Білорусі (фото)

Читайте також:

Святошинський районний суд міста Києва продовжив засідання у справі про розстріли учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у столиці 20 лютого 2014 року щодо двох обвинувачених екс-беркутівців

У Білорусі правоохоронці затримали більше 300 учасників «Маршу сусідів», серед них журналісти та член Координаційної ради Дмитро Крук.

Лідер білоруської опозиції Світлана Тіхановська прокоментувала можливість вторгнення російських військ в країну. Опозиціонерка хотіла б зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним. А білоруському опозиціонеру Сергію Тіхановському продовжили термін утримання під вартою ще на три місяці – до кінця лютого.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.