Два регіони України знаходяться на межі «жовтої» епідемічної зони

Два регіони України знаходяться на межі «жовтої» епідемічної зони

Два регіони України знаходяться на межі «жовтої» епідемічної зони

Станом на ранок 7 вересня всі області України перебувають в «зеленій» зоні адаптивного карантину. Однак епідеміологічні показники в двох регіонах країни тривалий час не перебувають у межах норми.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я, в Луганській області, починаючи з минулого тижня, спостерігається погана динаміка госпіталізацій хворих на коронавірус. Зараз вона становить 92%, а раніше перебувала в межах 97,2-104,3%.

Крім того, динаміка госпіталізацій тривалий час перевищена і у Львівській області. За останніми даними, цей показник зупинився на позначці 60,9%, хоча раніше становив 53,8% -66,3%.

Варто відзначити, що ситуація з COVID-госпіталізації покращилася в Рівненській області, якщо ще вчора було перевищення за цим показником – 54,4%, то сьогодні він становить 55,5%.

Нагадаємо, з початку вересня в Україні різко зросла захворюваність на COVID-19. В Україні три області та місто Київ не відповідають критеріям «зеленої зони» – надто висока захворюваність. Головний санітарний лікар України Ігор Кузін прогнозує, що пандемія COVID-19 триватиме ще 2-5 років.

Міністерство охорони здоров’я направило до уряду подання щодо переведення України у  «жовту» зону карантинних обмежень з 13 вересня.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.