Держава-агресор намагається нав’язати українцям свою COVID-вакцину

Держава-агресор намагається нав'язати українцям свою COVID-вакцину

Держава-агресор намагається нав’язати українцям свою COVID-вакцину

В окупованому Криму Росія почала поширювати наративи про нібито проблеми з вакцинацією проти COVID-19 в Україні. Адмінмежу можуть відкрити для громадян, які бажають отримати щеплення препаратом «Супутник V».

Про це розповіла заступник постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева під час форуму «Виборча реформа: оцінка через призму цінностей, політичних прав, якості процедур».

«Зараз ми живемо в умовах пандемії коронавірусу. Російська Федерація зараз намагається просувати такий наратив, що ось в Україні є проблеми з вакцинацією, а вони своїм «Супутником» готові вакцинувати всіх, хто, наприклад, до них приїде. І ми не виключаємо, і ми це бачимо по тих повідомленнях, які ходять всередині Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, вони будуть відкривати адмінмежу з Кримом і будуть запрошувати наших жителів для вакцинації», – зазначила Ташева.

Представник президента підкреслила, що Україна як держава працює над тим, щоб дати можливість, в тому числі і українцям, які зараз живуть на тимчасово непідконтрольній території, зробити щеплення сертифікованою в Україні вакциною проти COVID-19.

Вона нагадала, що нещодавно в РНБО затвердили Стратегію деокупації і реінтеграції Криму. За її словами, наскрізною лінією в цьому документі йде питання збереження і відновлення зв’язків з нашими громадянами і наданням різного роду сервісів цим людям.

Раніше напередодні сьомої річниці окупації Криму канал російської пропаганди отримав блокування на відеохостингу YouTube. Аккаунту телеканалу «Вести Крим» заблокували можливість проведення прямих ефірів та публікації нових відео.

Опитування показало, чого чекають українці відразу після звільнення окупованого Криму і Донбасу. Більше третини громадян вважають, що в першу чергу потрібно притягнути до відповідальності тих, хто скоїв тяжкі злочини під час гібридної війни Росії проти України.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.