Депутати ОПЗЖ прийшли до суду захищати прокремлівського «експерта» Дудкіна

«Опозиційна платформа — За життя» відкрито симпатизує проросійським пропагандистам, яких затримує Служба безпеки України. З ініціативи нардепа Іллі Киви п’ятдесят народних депутатів від цієї партії, де мали розглядати міру запобіжного заходу для «військового експерта» Юрія Дудкіна. Про це повідомляє пресцентр СБУ


У партії «ОПЗЖ» відкрито симпатизують проросійським пропагандистам, яких затримує Служба безпеки України. П’ятдесят нардепів від цієї партії, на чолі яких — Ілля Кива, прийшли до суду, де для «військового експерта» Юрія Дудкіна мали розглядати міру запобіжного заходу.

Довідка: Юрій Дудкін — пропагандист, який працював на замовлення Росії й поливав брудом Україну. Вімн займався цим як в ефірі російських телеканалів, так і українських помийок, які наразі знаходяться під санкціями. Служба безпеки повідомила «діячу» про підозру у державній зраді та розпалюванні ворожнечі це у лютому цього року, однак ОПЗЖ вважає, що псевдоексперт тепер – політв’язень.

Записи розмов, де Дудкін приймає завдання від продюсерів з Російського ТБ і бере за це гонорар, нардепів «Опозиційної платформи — За життя» не бентежать. При цьому з матеріалів СБУ чітко видно, що людина свідомо, за гроші, виконує, як сам їх називає, «завдання» російських пропагандистів.

Партію можна зрозуміти, коли вона намагається захистити від санкцій Медведчука чи Козака з їхніми дружинами. Та чи можна бути настільки нерозбірливими і захищати очевидних російських агентів – це вже занадто. Взагалі виникає питання, чи можна ОПЗЖ, Киву і всю цю сепаратистську когорту вважати українськими політиками?

Однак з Кивою теж, в принципі, давно все зрозуміло: його вже ніхто не сприймає серйозно, радше за містечкового дурника, котрий здобув популярність на хайпі та постійних зашкварах. В цьому він міг би позмагатися з Шарієм – у них приблизно одна аудиторія.

Хоча все таки Киву життя кидало більше: був у Авакова, з соціалістами, ветеранами АТО і з Правим сектором, потім принесло вітром в ОПЗЖ. Послужний список у нього не менш потужний: Департамент боротьби з наркотиками, жомова яма в оренді у фіктивної фірми, «рішала» далекобійників при блокаді окупованого Криму.

Та все ж таки метатися, щоб заробити грошей – це одне, а от поручитися за людину, яку підозрюють в роботі на російські спецслужби, – це ну дуже сильно віддає держзрадою.

Чи не пора вже Верховній Раді України не просто оцінити дії цих «народних обранців» з ОПЗЖ, а можливо, й подумати про її заборону так само, як свого часу Компартії? Тяжіння до тоталітарних режимів і вказівок Путіна більш ніж достатньо, коли в Україні йде війна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.