Депутата парламенту Естонії оштрафували на 400 євро за порушення самоізоляції

Депутата парламенту Естонії оштрафували на 400 євро за порушення самоізоляції

Депутата парламенту Естонії оштрафували на 400 євро за порушення самоізоляції

Депутата парламенту Естонії оштрафували на 400 євро за порушення самоізоляції

Депутата парламенту Естонії Айвара Кокка, який порушив правила самоізоляції на початку року, покарали штрафом в розмірі 400 євро.

Департамент здоров’я наклав штраф в на підставі Закону про профілактику інфекційних захворювань та боротьби з ними. Сам політик не визнав себе винним, повідомляє видання ERR.

«Департамент оцінив порушення як серйозне, оскільки така поведінка є поганим прикладом для інших і ставить під загрозу стан здоров’я народу в цілому і конкретно всіх тих, з ким він контактував», – сказав прессекретар Департаменту здоров’я Імре Каас.

Департамент здоров’я виніс рішення про штраф 10 травня, але Айвар Кокк мав можливість оскаржити це рішення до 9 червня. Однак він цього не зробив, і рішення про штраф набуло чинності. У зв’язку з цим у чиновників з’явилася можливість розкрити суму штрафу, яка досі не називалася.

В середині січня кілька членів фракції Isamaa в парламенті Естонії заразилися коронавірусом, в тому числі Айвар Кокк.

За словами генерального директора Департаменту здоров’я, він особисто зателефонував голові фракції, пояснивши йому, що інфіковані та їхні близькі контакти повинні дотримуватися самоізоляції.

У Кокка проявилися симптоми вірусного захворювання, проте він не пішов на самоізоляцію, хоча і знав, що він щонайменше знаходився в близькому контакті з зараженими. Замість цього він взяв участь в засіданні місцевих зборів, на якому йому винесли вотум недовіри як голові зборів. Перед засіданням він зустрівся з багатьма депутатами, намагаючись переконати їх проголосувати проти вотуму недовіри.

Нагадаємо, Естонія обіцяє передати зайві 800 000 доз препарату британсько-шведської компанії AstraZeneca іншим країнам, в тому числі й Україні.

Читайте також:

Президент Бразилії Жаір Болсонару був засуджений до штрафу за участь в масовому заході без маски в Сан-Паулу. Йому довелося заплатити 108 доларів.

Раніше колишнього президента Чехії Вацлава Клауса оштрафували на 10 тисяч чеських крон за візит до закритого ресторану без маски.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.