21.09.2020

Давайте гуртуватися та разом виборювати наші права

Сьогодні в Одесі на очах у поліції напали на Сергія Стерненка. Невідомі намагалися вилити на нього якусь речовину. Так розпочалося перше засідання у справі, в якій Сергія намагаються ув’язнити за те, що не мовчав щодо корупційних злочинів місцевих феодалів і не дав себе вбити під час третього нападу.Коли засідання розпочалося, прокурори одразу ж заявили клопотання про обрання Сергію запобіжного заходу у вигляді тримання в СІЗО. У документі вони брешуть про те, що нібито немає людей, які б могли поручитися за Стерненка (хоча таких було декілька сотень).

Брешуть про те, що їм нібито невідома адреса проживання Сергія, хоча в цьому ж клопотанні вона зазначена. Також прокурори зазначили, що “Сергій не є особою, яка заслуговує на довіру суду”. Однак цілком очевидно, що в Україні на довіру не заслуговують судді, які виконують політичні замовлення, та правоохоронці, які шиють справи білими нитками.Цинізм також полягає в тому, що справу розглядає Приморський суд міста Одеси. Суд, який вже двічі відправляв Сергія до СІЗО у провадженнях, які тепер роками не рухаються. У місті, де на Сергія були скоєні три напади, а місцеві суди та правоохоронці можуть бути залежні від місцевих феодалів, які ці напади замовляли. Сергій з адвокатами зверталися до Верховного Суду з проханням змінити підсудність і розглядати справу по суті у будь-якому суді Києва. По-перше, бо Сергій і адвокати мешкають тут.

По-друге, бо сторона обвинувачення та СБУ, яка проводила “розслідування”, також знаходяться у Києві. І третя причина — ймовірні замовники нападу мешкають в Одесі, що може бути небезпечним як для життя та здоров’я Сергія, так і для здорового правосуддя. Але Верховний Суд відмовив.І перше ж засідання в Одесі розпочалося зі спроби напасти на Стерненка. Тому його адвокати вже готують нове клопотання до Верховного Суду, щоб повернути справу до Києва. Приходьте підтримати цю важливу ініціативу завтра о 10:00.

Також наша підтримка потрібна Сергію завтра у Приморському суді Одеси, де о 10:00 продовжиться підготовче засідання. Адреса суду — Балківська, 33.Кейс Стерненка вже давно перестав бути його персональною історією, адже система намагається позбавити права на самозахист не лише його, а усіх громадян.

Давайте гуртуватися та разом виборювати наші права!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *