Через мутацію коронавірусу Японія припинила видачу нових віз громадянам з усього світу

Через мутацію коронавірусу Японія припинила видачу нових віз громадянам з усього світу

Через мутацію коронавірусу Японія припинила видачу нових віз громадянам з усього світу

Прем’єр-міністр Японії Есіхіде Суга офіційно оголосив, що його уряд припинив видачу нових в’їзних віз громадянам усіх країн світу у зв’язку з появою нового більш агресивного штаму коронавірусу.

«Через виявлення цього нового різновиду ми задіяли швидкі заходи для захисту життя і нормального існування нашого населення. З цією метою припинено в’їзд в країну іноземців з усіх країн світу зі знову виданими візами», – заявив він під час спілкування з журналістами у своїй резиденції, передає УНН.

Прем’єр під час заяви нагадав, що новий штам коронавірусу, на думку експертів, більш заразний.

«Однак засоби профілактики залишаються колишніми. Я закликаю вас неухильно дотримуватись таких правил, як миття рук і носіння захисних масок. І давайте тихо проведемо прийдешні новорічні свята», – зазначив прем’єр.

Відтак, з понеділка, 28 грудня в Японії набула чинності фактична заборона на в’їзд і видачу нових віз громадянам усіх країн і регіонів світу в зв’язку з виявленням нового штаму коронавірусу. Такі заходи будуть діяти мінімум до кінця січня наступного року. В цей час в країну зможуть в’їхати тільки японські громадяни та іноземці, які постійно проживають тут і мають довгострокові візи. Якщо вони повертаються з країн, де був виявлений новий коронавірус, їм необхідно буде мати при перетині кордону документ про наявність негативного тесту на COVID-19, зданого протягом 72 годин перед прибуттям. Ще один тест вони повинні будуть пройти в аеропорту після прильоту.

У той же час служба міграційного контролю не стала скасовувати дію нових віз, які були видані до 28 грудня. Виняток стосується документів, отриманих у Великій Британії і ПАР, а також людей, які побували в цих двох країнах протягом 14 днів перед прибуттям до Японії. Для таких категорій в’їзд закритий.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.