Через коронакризу в Чехії скоротилось виробництво пива

Через коронакризу в Чехії скоротилось виробництво пива

Через коронакризу в Чехії скоротилось виробництво пива

Через коронакризу в Чехії скоротилось виробництво пива

У першому півріччі 2021 року чеські пивоварні скоротили виробництво на 8% порівняно із аналогічним періодом 2020 року, до 549,19 гектолітрів.

Про це повідомляє Чеська асоціація пивоварень і солодовень.

Після відчутних збитків на внутрішньому ринку у першому кварталі 2021 року на тлі коронавірусних обмежень у другому кварталі ситуація для виробників пива у Чехії почала поліпшуватися. Споживання розливного пива в Чеській Республіці в першому кварталі скоротилося на 600 тис. гектолітрів, або на 28% у річному обчисленні, в основному спостерігався інтерес до пляшкового пива.

Падіння не компенсувало зростання експорту на 6%. Попри проблеми в першому півріччі чеське пиво посилило свої позиції на міжнародній арені: у 2021 році в престижному рейтингу популярності та репутації, який регулярно складають «Пивовари Європи» (Brewers of Europe), йому вдалося зміцнити свою репутацію і вперше в історії отримати відзнаку вищої категорії з рейтингом «Відмінне».

Чеські пивоварні в Чехії минулого року зварили 20,1 млн гектолітрів пива, але за цей період споживання пива на душу населення скоротилося приблизно на 7 літрів, що пов’язане насамперед з закриттям ресторанів і відсутністю туристів. Для 14-ти найбільших виробників хмільного напою це стало найгіршим показником з 1960-их років.

У «докоронавірусному» 2019 році виробництво пива в Чехії стало рекордним – 21,6 млн гектолітрів.

Читайте також:

Продажі пива в Німеччині впали на 2,7% за перші шість місяців цього року в порівнянні з тим же періодом минулого року – асоціація пивоварів пов’язала падіння з коронавірусними обмеженнями.

Захисник збірної Італії Леонардо Бонуччі після перемоги над Англією в фіналі Євро-2020 прийшов на пресконференцію, де у перші хвилини почав пити пиво і колу одночасно (відео).

Королева Великої Британії Єлизавета II тепер може асоціюватися і з пивом — у її Сандрінґемському палаці в графстві Норфолк почали робити цей напій. І його можна буде скуштувати.

У США футбольний уболівальник Карсон Кінг прийшов на матч студентських команд з плакатом, на якому просив пожертвувати йому на пиво. Кадри з ним потрапили в загальнонаціональний ефір. Загальна зібрана сума перевищила мільйон доларів.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.