Через «Харківські угоди» СБ України провела обшуки в приміщеннях уряду, парламенту, РНБО та МЗС - Push News | Новини України

CБУ розповіла про проведені обшуки по «Харківським угодам» в Кабміні, ВР України, РНБО та МЗС

Як повідомляє пресцентр Служби безпеки України, обшуки проводилися у структурах, які були залучені до підготовки та ратифікації так званих «Харківських угод». Зокрема, в адміністративних будівлях органів влади: в Кабміні, Верховній Раді, РНБО та МЗС.

Про це повідомляє пресцентр СБУ

CБУ розповіла про проведені обшуки по «Харківським угодам» в Кабміні, ВР України, РНБО та МЗС

В структурах, залучених до підготовки та ратифікації так званих «Харківських угод» відбулися обшуки. Зокрема Служба безпеки України провела обшуки в Кабміні, Верховній Раді, РНБО та Міністерстві закордонних справ. Про це повідомляє пресцентр спецслужби.

«Під час обшуків виявлено документи, які свідчать про те, що колишнє керівництво держави чудово знало про всі ризики та наслідки від підписання «Харківських угод»», — йдеться на сайті відомства.

Зокрема в них є інформація про збільшення військового контингенту на півострові, мільярдних збитках для України, а також про систематичне порушення кордонів та правил базування військово-морським флотом РФ.

Можна зробити висновок, що інтереси України здали, а це вже є додатковою підставою для статті про державну зраду.

Нагадаємо, що раніше Служба безпеки України повідомила по початок розслідування фактів державної зради керівництвом держави у період з 2008 по 2010 роки через підписання «Угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України до 2042 року».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.