Британський штам коронавуірусу став домінуючим у Польщі

Британський штам коронавуірусу став домінуючим у Польщі

Британський штам коронавуірусу став домінуючим у Польщі

Британський штам коронавуірусу став домінуючим у Польщі

80% усіх нових випадків інфікування COVID-19 у Польщі пов’язані із «британським» штамом коронавірусу. Він виявивсь не лише заразнішим, а й тяжче переноситься.

Про це написав у Твіттері глава МОЗ Польщі Адам Недзельський. «Британська» мутація (20I/501Y.V1) витісняє інші варіанти вірусу в Польщі. Її частка у нових дослідженнях геному сягає позначки 80%», – вказав він.

Також міністр повідомив, що не підтверджуються прогнози дослідників, які підкреслювали, що наступні мутації коронавірусу будуть заразливішими, але менш небезпечними. Але зараз частка госпіталізованих людей від загальної кількості інфікованих є вищою, ніж це спостерігалося під час осінньої другої хвилі пандемії коронавірусу.

В Польщі 20 березня зафіксували 26 456 нових випадків коронавірусу, 352 людини померло.

За словами глави МОЗ Максима Степанова, більш заразний «британський» штам коронавірусу виявили у 5 регіонах України – на Івано-Франківщині, у Києві, Дніпрі, Львові та Харкові.

Тим часом, у Британії дві групи вчених розробляють універсальні вакцини проти всіх штамів коронавірусу. Такий препарат має бути готовий протягом року.

Вакцина проти коронавірусу виробництва компанії Pfizer показала високу ефективність проти «британського» і «південноафриканського» штамів COVID-19 під час тестів.

Південноафриканська медичне відомство заявило про тимчасове призупинення використання протівокоронавірусной вакцини від AstraZeneca в зв’язку з її низькою ефективністю проти нового штаму COVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.