Британські військові проводять навчання курсантів ЗСУ

Британські військові проводять навчання курсантів ЗСУ

Британські військові проводять навчання курсантів ЗСУ

Фото: АрміяInform Навчання курсантів військової академії ЗСУ

Тритижневий курс ведення бойових дій в умовах щільної забудови місцевості проводять британські військовослужбовці для курсантів Військової академії в Одесі.

В Одесі курсанти Військової академії опановують професію інструкторів з підготовки військовослужбовців до ведення бойових дій в умовах щільної забудови місцевості. Тритижневий курс проводять британські військовослужбовці. Про це повідомляє АрміяInform.

Навчання проходять в рамках військово-тренувальної місії для українських військовослужбовців ORBITAL.

Як розповів представник штаб-квартири операції ORBITAL в Україні майор Марк Коннолін, в програму підготовки, на прохання української сторони, були внесені певні зміни.

«Тепер не просто навчаємо солдатів, ми готуємо інструкторів, які зможуть надалі самостійно навчати військовослужбовців», — повідомив офіцер.

Зазначається, що змінилася структура курсу. Навчання базується на стандартах НАТО. Курсанти, зокрема, засвоїли особливості пересування в будівлях, команди, оволоділи методикою викладання тощо.

Раніше повідомлялося, що в Україні на південному напрямку в інженерно-саперних підрозділах тривають практичні тренування з облаштування мінно-вибухових загороджень.

Також в Хмельницькій області три дні тривали змагання військових інженерів ЗСУ.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.