Британські вчені проведуть експеримент із зараженням 90 людей коронавірусом

Британські вчені проведуть експеримент із зараженням 90 людей коронавірусом

Британські вчені проведуть експеримент із зараженням 90 людей коронавірусом

Британські вчені проведуть експеримент із зараженням 90 людей коронавірусом

Уряд Британії виділив $ 47 млн. на експеримент, під час якого вакцинованих добровольців будуть намагатися заразити коронавірусом.

Повідомляється, що спільний проект Імперського коледжу Лондона, Нацслужби охорони здоров’я Британії та компанії-оператора випробувань hVIVO отримав схвалення від британського органу з етики клінічних досліджень. Мета експерименту – швидко перевірити, які вакцини і методи лікування найкраще допомагають проти коронавірусі, і прискорити їх розробку.

У випробуванні візьмуть участь до 90 здорових добровольців від 18 до 30 років – в цій віковій категорії найменший ризик ускладнень при COVID-19. Заражати їх будуть оригінальним штамом вірусу, а не пізніми мутаціями – британською, південноафриканською тощо.

Дослідження буде проводитися в карантинному блоці спеціалізованого відділення під ретельним наглядом і за участю медиків, які при необхідності зможуть пролікувати добровольця. За волонтерами також спостерігатимуть протягом року після участі в проекті. На їх прикладі будуть відслідковувати, як імунна система реагує на SARS-CoV-2, яку найменшу кількість віріонів викликає захворювання, і визначити інші фактори, що впливають на його передачу, в тому числі від зараженої людини.

Тим часом, науковці повідомили, коли буде готова універсальна вакцина проти усіх штамів коронавірусу.

Тим часом, вакцина проти коронавірусу виробництва компанії Pfizer показала високу ефективність проти «британського» і «південноафриканського» штамів COVID-19 під час тестів.

Південноафриканська медичне відомство заявило про тимчасове призупинення використання протівокоронавірусной вакцини від AstraZeneca в зв’язку з її низькою ефективністю проти нового штаму COVID-19.

У Міністерстві охорони здоров’я пояснили, як буде проходити перший етап вакцинації в Україні. Всього передбачається п’ять етапів, а щеплення українцям почнуть робити вже через тиждень.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.