Британія не планує запроваджувати COVID-паспорти для візитів у паби

Британія не планує запроваджувати COVID-паспорти для візитів у паби

Британія не планує запроваджувати COVID-паспорти для візитів у паби

Велика Британія поки не планує негайно використовувати сертифікати COVID-19 для контролю входу в паби та інші заклади, коли їм дозволять відкритися для обслуговування у приміщеннях у травні.

Про це заявив міністр житлового будівництва Британії Роберт Дженрік у п’ятницю, повідомляє Reuters.

«Ми розглядаємо цілу низку заходів і робимо це дуже обережно; ми вивчаємо практичні питання, етичні проблеми, і керуємось найкращими медичними та науковими думками», – сказав він.

«Ми будемо представляти результати цієї роботи найближчими тижнями; ми не маємо негайного плану вживати подібних заходів», – сказав він, додавши, що заходи не будуть застосовані 17 травня, коли обмеження будуть послаблені.

Раніше британський прем’єр-міністр Борис Джонсон припустив, що деякі паби можуть вимагати від клієнтів пред’явлення сертифікатів вакцинації.

Паби та ресторани у Британії зможуть знову відкритись 12 квітня для обслуговування на відкритих майданчиках, тоді як у приміщеннях обслуговування дозволять з 17 травня.

Нагадаємо, внаслідок закриття ресторанів і пабів під час локдаунів у Британії пропало близько 87 млн пінт – або 49,5 млн літрів пива, вартістю близько 331 млн фунтів стерлінгів.

Читайте також:

Мандрівникам з Англії загрожуватиме штраф у 5 тисяч фунтів стерлінгів, згідно з планованим законодавством, розробленим для протидії неістотним поїздкам і захисту країни від звезених інфекцій.

Рада ЄС схвалила запропонований Єврокомісією проект введення в ЄС цифрового зеленого сертифіката вакцинації. Їх почнуть видавати з червня.

Раніше повідомлялось, що ЄС буде видавати тим, хто отримав щеплення від коронавірусу, так звані «сертифікати вакцинації». Але це буде медичний документ, який не замінить «паспорт вакцинації» – його ЄС запровадить окремо. Ковід-паспорти ЄС запустить до літа.

У ВООЗ заявили, що дозвіл на вільні поїздки особам з паспортами вакцинації може спровокувати нову хвилю пандемії, оскільки вони можуть розповсюджувати коронавірус, хоч самі не хворіють.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.