Балтійська країна починає користуватися новими COVID-паспортами ЄС

Балтійська країна починає користуватися новими COVID-паспортами ЄС

Балтійська країна починає користуватися новими COVID-паспортами ЄС

Естонія 10 червня, у четвер, ввела в дію нові цифрові сертифікати вакцинації від COVID відповідно до стандарту Європейського союзу. На спеціальному порталі громадяни країни зможуть сформувати підтвердження перенесеного захворювання і негативного тесту.

Про це повідомляє місцеве видання Postimees.

Сертифікати будуть захищені від підробки і дозволять в майбутньому безпечніше пересуватися по ЄС. Цифрова система сертифікації COVID в ЄС почне працювати в повному обсязі в липні.

«Від COVID-19 частково або повністю вакциновані понад півмільйона естонців, і це число зростає на десятки тисяч щотижня. Крім того, серед нас більше 100 000 тих, хто перехворів на COVID-19. Нові COVID-посвідчення дадуть можливість спростити подорожі і зробити їх безпечніше, а також брати участь у великих заходах в Естонії», – сказав міністр здоров’я і праці Танел Кийко.

Раніше встановлені національні сертифікати про вакцинацію залишаться дійсними і будуть доступні на порталі для пацієнтів.

Уже з 1 липня в ЄС з’явиться єдиний внутрішній COVID-сертифікат. Документ дозволить 450 млн громадян 27 країн отримати свободу для подорожей.

Вчені Національної академії наук дали оптимістичний прогноз про зниження в Україні захворюваності COVID-19. Позитивна динаміка спостерігається у всіх регіонах країни.

У Кабінеті міністрів відзначили, що COVID-сертифікати запустять в Україні протягом 10-14 днів після того, як їх введе Європа.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.