АМКУ дав добро на покупку банку Новінського

АМКУ дав добро на покупку банку Новінського

АМКУ дав добро на покупку банку Новінського

АМКУ дав добро на покупку банку Новінського

Антимонопольний комітет України схвалив придбання «Юнекс Банку», що належить народному депутату Вадиму Новінському, компанією Dragon Capital Investments Limited. За відповідне рішення АМКУ проголосував на засіданні 22 грудня.

Як повідомили в АМКУ, йдеться про придбання, яке забезпечить понад 50% голосів у вищому органі управління.

«Смарт-холдинг не коментує угоди до їх завершення. (…) Наш портфель інвестицій постійно розвивається, і рішення про вхід або вихід з бізнесу приймаються в рамках нашої довгострокової стратегії. Ми і наші партнери виконуємо всі вимоги законодавства при укладанні будь-яких угод, в тому числі антимонопольних», – прокоментували агентству «Інтерфакс-Україна» в компанії «Смарт-холдинг», в якій зосереджені активи Новінського.

Раніше повідомлялось, що Dragon Capital придбає торговий центр і житловий комплекс Smart Plaza Obolon біля станції метро «Мінська» у Києві.

Глава Dragon Capital Томаш Фіала розповів про зв`язки із Джорджем Соросом, образи Коломойського та майбутні джерела інвестицій.

На початку року Група Dragon Capital викупила частку великої ІТ-компанії Ciklum. У той період Dragon Capital придбав з аукціону величезний офісний центр на Подолі.

Нагадаємо,  у 2017 співробітники СБУ провели обшук в Dragon Capital через російські шпигунські програми.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.