35 країн Європи відкрилися для українців - список

35 країн Європи відкрилися для українців — список

35 країн Європи відкрилися для українців - список

35 країн Європи відкрилися для українців — список

Станом на сьогодні 35 європейських країн відкриті для мандрівників з України. При цьому тільки три з них не вводять ніяких обмежень.

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України в Facebook. Так, Албанія, Естонія та Іспанія пускають українців без вимоги ПЛР-тесту і вакцинації від коронавірусу.
30 країн вимагають для в’їзду ПЛР-тест і/або повну вакцинацію: Австрія, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Великобританія, Греція, Данія, Ірландія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Північна Македонія, Португалія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Швейцарія і Швеція.
А Ісландію і Чехію можна відвідати тільки за умови вакцинації.

35 країн Європи відкрилися для українців - список

Однак в МЗС попереджають, що перед поїздкою інформацію по кожній країні потрібно уточнювати – умови постійно змінюються, країни визнають різні вакцини і т.д.

Тим часом, Рада ЄС вирішила видалити п’ять країн зі списку держав, громадяни яких можуть вільно в’їжджати без карантинних обмежень на подорожі.

Нагадаємо, 14 липня ЄС вніс Україну до зеленого списку країн, із яких дозволений в’їзд. На той момент Україна мала показник 74,71 випадку захворювання на 100 тисяч населення при встановленому ЄС критерії 75 випадків на 100 тисяч населення.

17 серпня у додатку «Дія» стартувало бета-тестування COVID-сертифікатів.

19 серпня Єврокомісія офіційно визнала, що українські COVID-сертифікати у застосунку «Дія» відповідають європейським стандартам.

ЄС готовий приймати їх з 20 серпня. Таким чином, Україну підключать до європейської системи сумісності сертифікатів.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.